آواتارها در واتس اپ

آواتارها در واتس اپ

 

ویژگی جدید واتس اپ آواتارها است. شما به راحتی می توانید خود را با استفاده از آخرین آواتارها با طراحی آنها به انتخاب خود بیان کنید. آواتار نسخه دیجیتالی کاربر است. طیف گسترده ای از موارد مانند ویژگی های صورت، مدل مو، لباس ها و بسیاری موارد دیگر در واتس اپ در دسترس است.

شما می توانید یکی از آنها را برای بیان شخصیت خود به صورت دیجیتال انتخاب کنید. همه آواتارها در احساسات و اعمال متفاوت هستند. می توانید آواتار خود را به عنوان عکس نمایه خود تنظیم کنید و دوستان و همراهان خود را شگفت زده کنید. علاوه بر این، شما همچنین می توانید عکس های نمایه خود را از بین بهترین 36 برچسب سفارشی موجود انتخاب کنید.

با اشتراک گذاری آواتار می توانید احساسات و عواطف خود را با دوستان و خانواده بیان کنید. آواتار بازتابی از شخصیت کلی شماست. شما می توانید شخصیت خود را بدون نشان دادن تصویر اصلی خود به کسی نشان دهید. این به شما حریم خصوصی بیشتری می دهد و عکس واقعی شما نیز امن خواهد بود.

بسیاری از کاربران با آواتارها آشنا هستند، اما این یک تجربه کاملاً جدید برای برخی است. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا تغییرات بیشتری ایجاد کنیم و رنگ ها، سایه ها، ویژگی های صورت، لباس ها، بافت ها و غیره را بهبود بخشیم.

مراحل ایجاد آواتار در واتساپ:

برای ایجاد یک آواتار عالی برای شما در واتساپ مراحل داده شده را دنبال کنید:

ابتدا وارد واتس اپ شده و روی گزینه setting کلیک کنید.
در مرحله دوم، شما متوجه گزینه ای برای آواتار خواهید شد.
روی آن گزینه کلیک کنید تا آواتار مورد نظر شما ایجاد شود.
مراحل خاصی را دنبال کنید و آواتار را ایجاد کنید.
در آخر روی Done کلیک کنید.

احکام نهایی:

امیدواریم از ایجاد آواتار خود با این ویژگی پرطرفدار Whatsapp لذت ببرید. برای به‌روزرسانی‌های بیشتر، در ارتباط باشید. ممنون بابت وقتی که گذاشتید.

توصیه شده برای شما

راه های جدید برای لذت بردن از وضعیت WhatsApp
وضعیت Whatsapp یک راه منحصر به فرد و معروف برای به اشتراک گذاشتن به روز رسانی های زندگی خود با دوستان خود در سراسر جهان است. به مدت 24 ساعت ظاهر شد و پس از آن زمان به طور خودکار ناپدید شد. می‌توانید هر ویدیو یا تصویری را برای بیان حال و هوای خود ارسال کنید و با افزودن متن به وضعیت WhatsApp ..
راه های جدید برای لذت بردن از وضعیت WhatsApp
آواتارها در واتس اپ
  ویژگی جدید واتس اپ آواتارها است. شما به راحتی می توانید خود را با استفاده از آخرین آواتارها با طراحی آنها به انتخاب خود بیان کنید. آواتار نسخه دیجیتالی کاربر است. طیف گسترده ای از موارد مانند ویژگی های صورت، مدل مو، لباس ها و بسیاری موارد دیگر در واتس اپ در دسترس است. شما می ..
آواتارها در واتس اپ
بهبود تماس با Whatsapp
Whatsapp یک پلت فرم اجتماعی برای یک میلیارد نفر در سراسر جهان است. این ساده ترین راه برای برقراری ارتباط و به اشتراک گذاشتن افکار خود با همنوعانتان است. مهم نیست کجا نشسته اید، فقط برای برقراری تماس های ویدیویی صوتی به یک اتصال اینترنتی پایدار نیاز دارید. می‌توانید با افزودن شرکت‌کننده ..
بهبود تماس با Whatsapp