بهبود تماس با Whatsapp

بهبود تماس با Whatsapp

Whatsapp یک پلت فرم اجتماعی برای یک میلیارد نفر در سراسر جهان است. این ساده ترین راه برای برقراری ارتباط و به اشتراک گذاشتن افکار خود با همنوعانتان است. مهم نیست کجا نشسته اید، فقط برای برقراری تماس های ویدیویی صوتی به یک اتصال اینترنتی پایدار نیاز دارید.

می‌توانید با افزودن شرکت‌کننده در تماس‌های صوتی و تصویری، تماس کنفرانسی برقرار کنید. Whatsapp با سایر برنامه های پیام رسانی اجتماعی موجود در اینترنت مطابقت ندارد. سازنده Whatsapp ویژگی‌های خاصی را برای افزایش کیفیت تماس‌های ویدیویی و صوتی در واتس‌اپ تغییر داده است.

ویژگی های بهبود تماس های گروهی:

ویژگی های خاص جدیدی که واتساپ برای تماس های گروهی در سال 2023 معرفی کرده است به شرح زیر است:

با 32 نفر تماس بگیرید
نادیده گرفتن هر شرکت کننده در طول تماس
برای شرکت کننده پیامی بفرستید
ایجاد لینک تماس
با 32 نفر تماس بگیرید:

باور نکردنی به نظر می رسد که می توانید همزمان با 32 شرکت کننده بدون وقفه تماس صوتی یا تصویری برقرار کنید. هیچ برنامه ای چنین ویژگی برجسته ای را برای تماس های ویدیویی با چند شرکت کننده ارائه نمی دهد. می توانید هر یک از آنها را از لیست مخاطبین خود در سراسر جهان اضافه کنید و از چت ویدیویی خود لذت ببرید.

نادیده گرفتن هر شرکت کننده در حین تماس:

هنگامی که یک تماس صوتی یا تصویری گروهی برای بی‌صدا کردن هر یک از شرکت‌کنندگان در طول تماس برقرار می‌کنید، این ویژگی قبلاً در واتساپ قابل دسترسی نبود. اما اکنون، سازنده این ویژگی خارق العاده را برای بی صدا کردن شرکت کننده مورد نظر شما معرفی کرده است. باید به مدت طولانی روی شرکت کننده ای که می خواهید بی صدا کنید فشار دهید.

برای شرکت کننده پیامی بفرستید:

یکی دیگر از ویژگی‌های این است که می‌توانید هنگام برقراری تماس صوتی یا تصویری به هر یک از شرکت‌کنندگان به طور جداگانه پیام ارسال کنید. برای ارسال پیام، باید مدت زیادی روی شرکت کننده انتخابی فشار دهید و پیام را با یک کلیک ارسال کنید. این یک پیام خصوصی خواهد بود که به سایر شرکت کنندگان نشان داده نمی شود.

ایجاد پیوندهای تماس:

این یک ویژگی بسیار حماسی Whatsapp است که به شما امکان می دهد قبل از تماس صوتی یا تصویری لینک ایجاد کنید. شما به راحتی می توانید یک پیوند ایجاد کنید و آن را برای دعوت به تماس گروهی برای دوستان خود ارسال کنید. شما نیازی به اضافه کردن شرکت کنندگان ندارید. آنها می توانند با استفاده از آن پیوند به تماس گروهی بپیوندند.

ویژگی طراحی تماس های گروهی:

تغییرات زیادی در طراحی تماس های گروهی برای بهبود تجربه کاربر ایجاد شده است. این موارد به شرح زیر است:

شکل موج های رنگارنگ
تصویر در تصویر در IOS
اطلاع رسانی بنر تماس

شکل موج های رنگارنگ:

رد کردن اینکه چه کسی در تماس ویدیویی یا صوتی گروهی صحبت می کند دشوار است. واتس اپ ویژگی جدیدی را راه اندازی کرده است که در آن می توانید ببینید کدام شرکت کننده در تماس گروهی صحبت می کند.

تصویر در تصویر در iOS:

هنگام تماس ویدیویی یا صوتی می‌توانید صفحه نمایش خود را کوچک کنید. این ویژگی جدید واتس اپ به شما این امکان را می دهد که همزمان با برقراری تماس صوتی یا تصویری، چند کار را انجام دهید.

اطلاع رسانی بنر تماس:

یکی دیگر از ویژگی های جالب این است که می توانید ببینید چه زمانی فردی به یک تماس صوتی یا تصویری گروهی می پیوندد. این قابلیت در سال 2023 در واتس اپ قابل دسترسی خواهد بود و اکنون می توانید از آن بهره مند شوید.

احکام نهایی:

Whatsapp تماس های رمزگذاری شده سرتاسر را برای امنیت و حریم خصوصی بهتر تضمین می کند. تمام تماس های صوتی یا تصویری در واتس اپ به طور پیش فرض بسیار محرمانه هستند. سازنده در تلاش است در سال های آینده پیشرفت های بیشتری را اضافه کند. می توانید بدون دردسر با واتساپ تماس بگیرید.

توصیه شده برای شما

راه های جدید برای لذت بردن از وضعیت WhatsApp
وضعیت Whatsapp یک راه منحصر به فرد و معروف برای به اشتراک گذاشتن به روز رسانی های زندگی خود با دوستان خود در سراسر جهان است. به مدت 24 ساعت ظاهر شد و پس از آن زمان به طور خودکار ناپدید شد. می‌توانید هر ویدیو یا تصویری را برای بیان حال و هوای خود ارسال کنید و با افزودن متن به وضعیت WhatsApp ..
راه های جدید برای لذت بردن از وضعیت WhatsApp
آواتارها در واتس اپ
  ویژگی جدید واتس اپ آواتارها است. شما به راحتی می توانید خود را با استفاده از آخرین آواتارها با طراحی آنها به انتخاب خود بیان کنید. آواتار نسخه دیجیتالی کاربر است. طیف گسترده ای از موارد مانند ویژگی های صورت، مدل مو، لباس ها و بسیاری موارد دیگر در واتس اپ در دسترس است. شما می ..
آواتارها در واتس اپ
بهبود تماس با Whatsapp
Whatsapp یک پلت فرم اجتماعی برای یک میلیارد نفر در سراسر جهان است. این ساده ترین راه برای برقراری ارتباط و به اشتراک گذاشتن افکار خود با همنوعانتان است. مهم نیست کجا نشسته اید، فقط برای برقراری تماس های ویدیویی صوتی به یک اتصال اینترنتی پایدار نیاز دارید. می‌توانید با افزودن شرکت‌کننده ..
بهبود تماس با Whatsapp