راه های جدید برای لذت بردن از وضعیت WhatsApp

راه های جدید برای لذت بردن از وضعیت WhatsApp

وضعیت Whatsapp یک راه منحصر به فرد و معروف برای به اشتراک گذاشتن به روز رسانی های زندگی خود با دوستان خود در سراسر جهان است. به مدت 24 ساعت ظاهر شد و پس از آن زمان به طور خودکار ناپدید شد. می‌توانید هر ویدیو یا تصویری را برای بیان حال و هوای خود ارسال کنید و با افزودن متن به وضعیت WhatsApp خود دعوت‌نامه ارسال کنید. می‌توانید ویدیوهای خنده‌دار پست کنید یا کلیپ‌های کوتاه را به اشتراک بگذارید تا دوستان خود را به وضعیت واتساپ خود بخندانید.

جدای از آن، وضعیت Whatsapp نیز رمزگذاری شده سرتاسر است و می‌توانید بر اساس میل خود امنیت را روی وضعیت خود تنظیم کنید. بهترین بخشی که وضعیت Whatsapp را جالب تر می کند، گزینه های حفظ حریم خصوصی آن است. می توانید مخاطبین خود را مدیریت کنید و به افراد خاصی اجازه دهید وضعیت WhatsApp شما را مشاهده کنند.

برخی از ویژگی های جالب در زیر برای وضعیت WhatsApp ذکر شده است:

انتخاب مخاطب به صورت خصوصی:

گاهی اوقات می‌خواهیم اطمینان حاصل کنیم که همه مخاطبین ما وضعیت WhatsApp ما را می‌بینند. واتساپ قابلیتی را ارائه می دهد که به شما کمک می کند مخاطبین را مطابق میل خود انتخاب کنید. می‌توانید انتخاب کنید چه کسی می‌تواند وضعیت شما را ببیند یا خیر. همچنین می توانید هنگام آپلود ویدیو، تصویر یا متن در وضعیت خود حساب خود را به روز کنید. فرض کنید تنظیمات حریم خصوصی مخاطبین را تغییر نداده اید، واتس اپ آنها را به عنوان مخاطب پیش فرض قرار می دهد. هر زمان که یک وضعیت را آپلود کنید فقط به این مخاطبان ذخیره شده نشان داده می شود.

وضعیت صدای واتساپ:

Whatsapp یک ویژگی بسیار خارق العاده را معرفی می کند که می توانید از آن برای ضبط و اشتراک گذاری یک پیام صوتی در وضعیت خود استفاده کنید. مدت زمان وضعیت پیام صوتی 30 ثانیه است. همچنین می‌توانید وضعیت پیام‌های صوتی WhatsApp بیشتری را ضبط کنید و می‌توانید آنها را در وضعیت خود به اشتراک بگذارید. بهتر است به جای تایپ یک پیام متنی، احساسات یا به روز رسانی های خود را با دوستان نزدیک یا اعضای خانواده خود با ضبط وضعیت صوتی بیان کنید.

واکنش به وضعیت Whatsapp:

یکی از ویژگی های باورنکردنی واتس اپ شما را قادر می سازد تا به وضعیت دوستان و سایر مخاطبین خود واکنش نشان دهید. وقتی فردی از لیست مخاطبین شما وضعیتی را آپلود می کند و شما می خواهید به آن واکنش نشان دهید، می توانید از این ویژگی استفاده کنید. شما می توانید با ضربه زدن به ایموجی های موجود در وضعیت دوستان و اعضای خانواده خود فوراً به آنها واکنش نشان دهید.

می‌توانید با کشیدن انگشت به بالا به وضعیت واکنش نشان دهید، و یک منوی بازشو با شکلک‌ها نشان داده می‌شود که از آنجا می‌توانید یک شکلک برای واکنش سریع انتخاب کنید. به جای این، شما همچنین می توانید با ارسال یک پیام متنی پاسخ ارسال کنید یا می توانید یک پیام صوتی را ضبط کنید. به غیر از آن، می توانید گیف یا استیکر را نیز به عنوان پاسخ به وضعیت WhatsApp دوست خود ارسال کنید.

حلقه‌های نمایه برای به‌روزرسانی‌های وضعیت جدید:

گاهی اوقات وقتی یک مخاطب وضعیتی را آپلود می کند، ما از آن اطلاعی نداریم. اگر می‌خواهید تمام به‌روزرسانی‌های وضعیت WhatsApp مخاطبین و دوستان خود را دریافت کنید، این ویژگی برای شما مناسب است. هنگامی که فردی از لیست مخاطبین شما وضعیت واتس اپ خود را به روز می کند، حلقه ای در اطراف تصویر نمایه او نشان داده می شود. با این کار، می توانید از وضعیت به روز رسانی آن مخاطب مطلع شوید. حلقه پروفایل همچنین در جزئیات تماس، لیست اعضای گروه و لیست چت نشان داده می شود.

پیش نمایش لینک در وضعیت Whatsapp:

وقتی پیوندی را در وضعیت واتساپ خود ارسال می کنید، می توانید پیش نمایش آن را ببینید. این بهترین چیزی است که محتوای آن پیوند را توصیف می کند و وضعیت شما را بهبود می بخشد. با کمک این قابلیت مخاطبین شما می توانند پیش نمایش آن محتوا را قبل از کلیک بر روی لینک ببینند و متوجه می شوند که لینک مربوط به چیست. همه این به‌روزرسانی‌های ویژگی در هفته‌های آینده در سطح جهانی برای همه در دسترس خواهند بود. ما امیدواریم که همه از این ویژگی های جدید وضعیت whatsapp خوششان بیاید.

توصیه شده برای شما

راه های جدید برای لذت بردن از وضعیت WhatsApp
وضعیت Whatsapp یک راه منحصر به فرد و معروف برای به اشتراک گذاشتن به روز رسانی های زندگی خود با دوستان خود در سراسر جهان است. به مدت 24 ساعت ظاهر شد و پس از آن زمان به طور خودکار ناپدید شد. می‌توانید هر ویدیو یا تصویری را برای بیان حال و هوای خود ارسال کنید و با افزودن متن به وضعیت WhatsApp ..
راه های جدید برای لذت بردن از وضعیت WhatsApp
آواتارها در واتس اپ
  ویژگی جدید واتس اپ آواتارها است. شما به راحتی می توانید خود را با استفاده از آخرین آواتارها با طراحی آنها به انتخاب خود بیان کنید. آواتار نسخه دیجیتالی کاربر است. طیف گسترده ای از موارد مانند ویژگی های صورت، مدل مو، لباس ها و بسیاری موارد دیگر در واتس اپ در دسترس است. شما می ..
آواتارها در واتس اپ
بهبود تماس با Whatsapp
Whatsapp یک پلت فرم اجتماعی برای یک میلیارد نفر در سراسر جهان است. این ساده ترین راه برای برقراری ارتباط و به اشتراک گذاشتن افکار خود با همنوعانتان است. مهم نیست کجا نشسته اید، فقط برای برقراری تماس های ویدیویی صوتی به یک اتصال اینترنتی پایدار نیاز دارید. می‌توانید با افزودن شرکت‌کننده ..
بهبود تماس با Whatsapp